Maktabimizdagi to’garaklar faoliyati haqida ma’lumot

To’garak nomi

Qatnashadigan o’quvchilar soni

O’tkazish vaqti

To’garak rahbari

FAN TO’GARAKLARI

1

Yuniy matematik

36 ta

11:00 — 11:40

Dushanba

 Muxsimova S.A

2

Yuniy matematik

30 ta

12:20 — 13:00

Payshanba

Ikramova E.V

3

Matematiuka

30 ta

10:15 — 10:55

Payshanba

Babkova T.M

4

O’zbek tilida so’zlashamiz

15 ta

12:10 — 13:55

Payshanba

Amonbayeva A.Z

5

Yosh fiziklar

20 ta

12:20 – 13:00  Shanba

Muhammadi-yeva M

6

Ona tilim  — jonu dilim

20 ta

12:30 – 13:10

Dushanba

Alimbayeva R.G

7

Yosh dasturchilar

17 ta

16:00 – 16:45 Chorshanba

 Ergashev A.B

8

Qiziqarli matematika

30 ta

12:25 – 13:05

Payshanba

Usarova D.S

9

Yuniy fizik

25 ta

12:30 – 13:10

Juma

 Muxammadiyeva M

10

Yosh ximik

25 ta

14:00 — 14:40

Payshanba

Alibayeva E.Sh

11

Russkiy yazik I literatura

20 ta

12:10 — 13:00

Payshanba

To’xtabayeva M.Dj

12

Yunie istoriki

20 ta

12:20 — 13:40

Payshanba

Studenova G.A

13

Til va dil

20 ta

12:30 – 13:10

Shanba

Maxmudova M.X

14

Matematika

32 ta

12:20 – 13:10

Seshanba

Axmedova O. Y

15

Zanimatelnaya matematika

31 ta

11:00 – 11:40

Seshanba

Kolmikova L.V

16

Oltin meros

20 ta

12:10 – 13:50

Payshanba

Sufarova S.X

17

O’zbek tilida gaplashamiz

25 ta

12:20 – 13:00

Payshanba

Yuldasheva A.A

18

Matamatika

25 ta

12:30 – 13:00

Chorshanba

Gimaltdinova G.R

19

O’zbek tili gramatikasi

25 ta

11:00 – 11:40

Chorshanba

20

Zanimatelnaya matematika

30 ta

10:15 -11:00

Shanba

21

Russkiy yazik

20 ta

9:30 – 10:10 Chorshanba

Tuxtabayeva M.D

22

Yosh matematiklar

20 ta

13:00 – 13:40

Shanba

Umarova D.X

23

Jivaya planeta

20 ta

13:55 – 14:35

Juma

Chernyaxovskaya L

24

O’zbek tili – jonu dilim

20 ta

12:20 – 13:00

Shanba

Sodikova X.Z

25

Russkiy yazik

16 ta

10:20 – 11:00

Seshanba

Uspenskiy I.Y

26

Yosh ekologik

15 ta

12:00 -12:40

Juma

Ikramova N.S

27

Platena zemlya

20 ta

12:25 – 13:10

Chorshanba

Sidikova O.E

28

O’zbekiston ta’rixi

25 ta

16:00 – 16:40

Payshanba

Abdujabborova M.A

29

Vse klassnoe chtenie

30 ta

11:00 – 11:40

Dushanba

Gorbunova M.G

30

Russkiy yazik

30 ta

12:20 – 13:10

Shanba

Atajanova M.M

INGLIZ TILI  FANI TO’GARAKLARI

31

HAPPY ENGLISH

20 ta

11:10 – 11:50

Dushanba

Xayrullayeva L.Sh

32

HAPPY ENGLISH

20 ta

9:30 – 10:10

Dushanba

Taxirova Z

33

HAPPY ENGLISH

20 ta

13:00 – 13:45

Seshanba

Taxirova Z

34

HAPPY ENGLISH

20 ta

15:20 – 16:05

Juma

Ikramova Sh.T

35

HAPPY ENGLISH

20 ta

12:20 – 13:00

Shanba

36

HAPPY ENGLISH

28 ta

16:10 – 16:50

Juma

Ikramova Sh.T

37

Ingliz tilini o’rganamiz

30 ta

10:20 – 11:00

Seshanba

Kuvayeva N.T

38

Ingliz tilini o’rganamiz

31 ta

12:25 – 13:10

Chorshanba

Kuvayeva N.T

SPORT TO’GARAGI

39

Sport gimnastikasi

20 ta

15:00 – 16:00

Har kuni

Kodirova Z

MEHNAT TO’GARAKLARI

40

Do, Mi, Sol

30 ta

12:00 – 12:40

Dushanba

Toropchina T.B

41

42

Po razvitiyu tvorcheskix sposobnostey

30 ta

12:20 – 13:00

Payshanba

Talipova Sh.Sh

43

Umid g’unchalari

30 ta

12:20 – 13:40

Chorshanba

Agzamova U.T

44.

Yuniy Shekspir

20 ta

12:25 – 13:10

Seshanba

Xayrullina E.X

45.

Qiziqarli mo’yqalam

30 ta

12:25 -13:10

Payshanba

Shodiyeva M.H


 

 

 

To’garak ishtirokchilarning qo’l mehnati namunasi

18112009247.jpg

 

dsc02801.JPG

dsc02787.JPG

dsc02879.JPG

dsc02847.JPG

dsc01562.JPG

20150115_113125

dsc02887.JPG dsc02884.JPG
dsc02813.JPG

dsc01569.JPG

dsc02863.JPG
 20150115_112822

20150115_11284220150115_112831

 

«Yulduzcha» raqs dastasining bayramdagi ishtiroki

 

Leave a Reply